27.04.2018р. відбувся відкритий захід 6-А класу - "Український віночок", на який запросили учнів 5 та 6 класів. Дуже цікаво було дізнатися історію виникнення українського віночка., та дізнатися про чарівну магію квітів з яких плелися українські вінки.
/Files/images/schen-traven2018/kvten-_traven/P80427-122951.jpg
Фотогалерея


ЗНО з англійської мови 2018

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови у 2018 році складається із завдань п’яти форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на визначення правильності/неправильності твердження, завдань на встановлення відповідності, завдань на заповнення пропусків у тексті і завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.Загальна кількість завдань тесту з англійської мови – 59, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Детальніше тут


1 лютого 2018 року в рамках Декади іноземних мов вчитель англійської мови Захарченко Катерина Яківна провела урок творчості у 3 А класі на тему: "School is cool". Під час уроку учні продемонстрували хороші знання з предмету. Третьокласники виконували різноманітні завдання: складали діалоги за малюнком, розшифровували слова-назви шкільних предметів, презентували проектні роботи "My friend", співали пісню "Miss Poppins is a teacher", виконували завдання до текстів (аудіювання та читання).

/Files/images/schen-traven2018/P80201-094232.jpg/Files/images/schen-traven2018/P80201-092754.jpgУрок німецької мови у 5-Б класі

З метою покращення діалогового мовлення в учнів з німецької мови, вчитель Бєлова Вікторія Володимирівна систематично проводить уроки застосовуючи вправи на розвиток мовленнєвих здібностей учнів.
/Files/images/kvten_2017/5б белова.jpg/Files/images/kvten_2017/5б белова2.jpg

Підсумковий урок з теми «My pets”. 2-Б. Вчитель Шатковська Людмила Федорівна.
На уроці крім інших видів роботи (повторення вивчених лексичних одиниць, повторення стверджувальних і запитальних структур та інше) діти демонстрували малюнки своїх улюбленців та робили невелику доповідь про них. Мета уроку - розвивати вміння та навички читання, усного мовлення, вести бесіду, слухати , розвиток вміння логічно висловлювати думку, спілкуватися, підтримувати високий рівень мотивації до вивчення англійської мови, розвинути й доповнити лексичний запас із теми «Мій домашній улюбленець».
/Files/images/mart_2017/2-1DloEms8s.jpg/Files/images/mart_2017/4sd5UfCHjek.jpg/Files/images/mart_2017/hanVeIZ_6lc.jpg

7 березня 2017 року у 5-Б класі БЗОШ № 1 був проведений урок присвячений початку весни . Тема уроку: «Happy birthday to Spring”», під керівництвом Кльоц Лілії Олександрівни, вчителя англійської мови. За сценарієм діти у віршованій формі розповідали про різноманітні весняні явища. Метою уроку була підготовка учнів до теми «Погода. Активний відпочинок»», вивчення основних термінів та слів теми, завданням було тренування навичок усного мовлення учнів , розвиток творчих здібностей, підвищення мотивації у дітей до вивчення англійської мови, виховання любові до навчання. Найбільше в цьому заході дітям сподобалось те що вони змогли проявити свої здібності у невимушеній атмосфері, можливість проявити себе і поспостерігати за оригінальною манерою декламування віршів іншими учнями. Активну участь у проведенні уроку прийняли такі учні, як: Горбатко Яна, Глинська Анна, Яневич Анна, Сирота Анастасія, Хамітов Дмитро, Катерина Чуприна, Сідорова Анастасія)
/Files/images/mart_2017/WoZysO43nVY.jpg/Files/images/mart_2017/NNjgqiy3rZI.jpg/Files/images/mart_2017/YJYcOdxP464.jpg/Files/images/mart_2017/аня 2.jpg/Files/images/mart_2017/аня.jpg

В рамках тижня англійської мови з 12.12.2016 по 17.12.2016 р,присвяченому творчості видатного англійського класика Уїльяма Шекспіра в школі були проведені тематичні уроки. Основна мета яких - підвищення рівня зацікавленості учнів до вивчення англійської мови, активізація потеціалу знань учнів, вдосконалення комунікативних навичок ,навичок монологічного висловлювання , діалогічного мовлення, розвиток вміння працювати з мультимедійною презентацією. До уроків діти сумлінно готували вірші, шукали цікаві факти з життя Шекспіра, обговорювали зміст деяких його творів, які на їх думку є найбільш цікаві,приводили відомі цитати, брали активну участь у проведенні тематичних вікторин та конкурсів.
/Files/images/2-в.jpg/Files/images/6б (1).jpg/Files/images/7Ovf4z4VMS8.jpg/Files/images/PzsPO7nlA0k.jpg/Files/images/ZJr3omnAu2I.jpg/Files/images/sW6hD-d1TBs.jpg


Кредо


Не з предметом до дітей, а з дітьми - до предмета.Завдання

  1. Займатись самоосвітою.
  2. Взяти шефство досвідченим вчителям над початківцями.
  3. Проводити предметні олімпіади.
  4. Проводити консультації.
  5. Сприяти розвитку в учнів мовних, інтелектуальних і пізнавальних здібностей.
  6. Заохочувати дітей до подальшого самовдосконалення в галузі володіння іноземною мовою.
  7. Формувати в учнів готовність брати участь в іншомовному спілкуванні.
  8. Впроваджувати елементи інноваційних технологій навчання.

На кафедрі іноземних мов працює 4 вчителя.

Серед них:

з вищою категорією, старший вчитель – 2

з першою категорією – 1

з другою категорією – 1

Вчителі кафедри навчають учнів школи двом іноземним мовам: англійській (перша іноземна мова) та німецької (друга іноземна мова).

Керівник кафедри

Шатковська Людмила Федорівна, досвідчений, ініціативний вчитель-методист, уміло знаходить спільну мову з учнями, враховуючи їх індивідуальні здібності та обдарування, вчитель англійської мови. Закінчила Житомирський Державний Педагогічний Університет ім. І. Франка в 1974р. В школі працює 38 років.

/Files/images/ghj.jpg

Члени кафедри

· Рокоман Олена Григорівна, досвідчений, творчий педагог, користується повагою вчителів школи та інших шкіл міста, вчитель англійської мови. Закінчила Український Державний Педагогічний Університет ім.М. П. Драгоманова в 1996р. В школі працює 15 років.

Захарченко Катерина Яківна, улюблений вчитель учнів початкових класів, досвідчений, творчий педагог, вчитель англійської мови. Закінчила Український Державний Педагогічний Університет ім.М. П. Драгоманова в 1996р. В школі працює 3 роки.

Шеремета Тетяна Володимирівна, молодий, вимогливий педагог, вчитель англійської та німецької мов. Закінчила Мелітопольський Державний Педагогічний Університет в 2003 р. В школі працює 4 роки.

Прізвище, імя та по-батькові вчителя

Стаж

Категорія, звання

Предмет і клас, в яких викладає

Проблема, над якою працює

Шатковська Людмила Федорівна

37

вища, старший вчитель

англійська мова, 1-11 класи

Комунікативна спрямованість навчання – передумова успіху у практичному володінні учнями англ. мовою

Рокоман Олена Григорівна

17

вища, старший вчитель

англійська мова 4, 6,8 класи

Проектна діяльність на уроках англійської мови

Захарченко Катерина Яківна

13

І категорія

англійська мова 2-3 класи

Розвиток навичок діалогічного мовлення в молодших школярів.

Шеремета Тетяна Володимирівна

7

ІІ категорія

Англійська та німецька мови 1-11 класи

Розвиток навичок аудіювання на уроках іноземної мови

Напрямки роботи учителів кафедри

· пошук шляхів активізації навчально-виховного процесу та підвищення ефективності навчання в процесі викладання іноземних мов;

· використання та удосконалення різновидів самостійної роботи учнів з предмету;

· використання цікавих, нестандартних форм роботи з учнями з метою виховання інтересу до іноземних мов та формування внутрішньої мотивації до навчання у школярів;

· використання нових педагогічних технологій, інновацій та елементів перспективного педагогічного досвіду;

· удосконалення проведення предметних тижнів та позакласної роботи з іноземних мов

Наші досягнення

Всеукраїнські олімпіади

1 етап (шкільний)

№ п\п

Прізвище та ім'я учня

клас

Загальна кількість балів

Набрано балів

Місце

1

Мельниченко Олександр

8

100

93

1

2

Слободяник Анна

8

100

65

2

3

Чепіга Ольга

8

100

55

3

4

Гаєвська Марина

9

100

95

1

5

Лизун Оксана

10

100

78

3

6

Голубнича Яна

10

100

85

2

7

Романко Артем

10

100

96

1

8

Кречетова Марія

11

100

80

4

9

Вага Аліна

11

100

90

2

10

Мельниченко Олександр

11

100

85

2

11

Лип’явка Валерія

11

100

94

1

Учасниками 2 етапу визначені : Мельниченко Олександр 8 клас, Гаєвська Марина 9 клас, Романко Артем -10 кл., Лип’явка Валерія 11 клас,.

Кiлькiсть переглядiв: 486