Кірпель Ольга Вячеславівна - вчитель початкових класів, вчитель вищої категорії, старший учитель.

Бондаренко Валентина Павлівна - вчитель початкових класів, вчитель вищої категорії, старший учитель.

Дмитрик Тетяна Володимирівна - вчитель початкових класів, вчитель вищої категорії.

Коломієць Ніна Володимирівна - вчитель початкових класів, вчитель вищої категорії, учитель-методист.

Пилипенко Наталія Федотівна - вчитель початкових класів, вчитель вищої категорії, старший учитель.

Прихожай Світлана Вікторівна - вчитель початкових класів, вчитель вищої категорії, учитель-методист.

Свиридова Олена Володимирівна - вчитель початкових класів, вчитель вищої категорії, учитель-методист.

Іордан Лариса Вікторівна - вчитель початкових класівкваліфікаційна категорія "Спеціаліст"

Анніпір Ірина Іванівна - вчитель фізичної культури, вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Соболь Володимир Олексійович - вчитель фізичної культури, вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Єфремова Тамара Геннадіївна - вчитель фізичної культури, кваліфікаційна категорія спеціаліст.

Ващенко Володимир Андрійович - вчитель біології,вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Бєлова Вікторія Володимирівна - вчитель німецької мови, кваліфікаційна категорія спеціаліст.

Боклан Оксана Анатоліївна - вчитель музичного мистецтва, кваліфікаційна категорія спеціаліст.

Броварець Ольга Миколаївна – вчитель географії, вчитель ІІ кваліфікаційної категорії.

Чернікова Анна Семенівна – вчитель математики та інформатики, вчитель І кваліфікаційної категорії.

Сирота Тамара Володимирівна – вчитель математики та інформатики, вчитель ІІ кваліфікаційної категорії.

Дробязко Лариса Миколаївна – вчитель інформатики, вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Задорожня Анастасія Анатоліївна – вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія спеціаліст, вихователь ГПД.

Захарченко Катерина Яківна – вчитель англійської мови, вчитель І кваліфікаційної категорії.

Касян Тамара Тихонівна – вчитель географії, вчитель вищої категорії, старший учитель.

Кльоц Лілія Сейітбекирівна – вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія спеціаліст.

Коваль Лариса Олександрівна – вчитель української мови та літератури, вчитель вищої категорії, бібліотекар.

Коваль Микола Олександрович – вчитель фізики, вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Король Світлана Володимирівна – вчитель історії, вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Недашківська Надія Іванівна – вчитель математики, вчитель вищої кваліфікаційної категорії. Старший вчитель.

Ніколаєнко Ніна Миколаївна – вчитель світової літератури, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Новицька Алла Володимирівна – вчитель обслуговуючої праці, кваліфікаційна категорія спеціаліст.

Остапенко Людмила Петрівна - вчитель світової літератури, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Пустовойт Людмила Олексіївна – вчитель хімії, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель.

Ступак Світлана Вікторівна - вчитель української мови, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.

Хоменко Олена Миколаївна - вчитель математики, вчитель І кваліфікаційної категорії.

Шатковська Людмила Федорівна – вчитель англійської мови, вчитель вищої категорії, учитель-методист.

Яременко Людмила Володимирівна – вчитель української мови, вчитель І кваліфікаційної категорії.

Кiлькiсть переглядiв: 830