Зарахування до 1-х класів
на 2019-2020 н.р.

Детальніше тут...

/Files/images/2019/berezen-traven/завантаження.jpg

День вишиванки в нашій школі

БЗОШ №1 День вишиванки (частина 2) 2019 р.


МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ДІТЕЙ ТА УЧНІВ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ!


Згідно з листом Міністерства охорони здоров’я України від 24.04.2018 № 111-01/129, який розміщено на сайті Міністерства освіти і науки України надано роз’яснення щодо використання медичних форм для зарахування дітей до закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

У зв’язку із скасуванням форми первинної облікової документації № 026/о «Медична картка дитини», зарахування до закладу дошкільної освіти здійснюється на підставі довідки від лікаря педіатра, або сімейного лікаря закладу охорони здоров’я, у якому спостерігається дитина:

У довідці зазначається:

- прізвище, ім’я, по батькові дитини;

- дата народження;

- місце проживання дитини;

- факт того, що дитина здорова і може відвідувати заклад дошкільної освіти.

У разі необхідності лікар може також зазначити у довідці застереження щодо фізичного навантаження та інші рекомендації медичного характеру.

У випадку, якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або законного представника дитини, у довідці може бути зроблений відповідний запис.


Для зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти лікувально-профілактичним закладом за місцем проживання учня проводиться профілактичний огляд, заповнюється та видається батькам для надання у заклад освіти Форма № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

У випадку якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або законного представника дитини, у довідці може бути зроблений відповідний запис.

Форма первинної облікової документації Форма № 063/о «Карта профілактичних щеплень» заповнюється відповідальними особами закладів охорони здоров’я незалежно від підпорядкування та форми власності та ведуть в амбулаторно-поліклінічних та освітніх закладах .

Відповідно, довідка про проведені щеплення, зазначені у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам закладів освіти бути ознайомленими з наявність чи відсутністю щеплень у дитини.

РАДІ ВІТАТИ ВАС НА СТОРІНКАХ НАШОГО САЙТУ

/Files/images/2018/P81114-122153.jpg

Броварська ЗОШ №1

Адреса електронної пошти школи:
sc1-brovaru@ukr.net

Адреса сайту:
http://brovary-school1.edukit.kiev.ua

Наша сторінка

/Files/images/schen-traven2018/facebook-prodvizhenyye.png

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.